Plywood, Beton Kalıplık Kontrplak, Film Kaplı Kontrplak, Kalıp Sistemi Ürünleri

Wisa-Multifloor - 9mm - Huş - Kontraplak

WISA-Multifloor taşımacılık ve yapı endüstrilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan ideal bir zemin kaplama ürünüdür. WISA-Multifloor yüksek kaliteli termoplastik kamplamalı bir döşeme paneli' dir. Şık görünüm ve dayanıklılığın ikisine birden ihtiyaç duyulan zeminlerde kullanılabilir. Örn; Teslimat Kamyonetleri, Sahneler, Tribün Zeminleri ve Spor Merkezi Uygulamaları gibi.


Finlandiya, Rusya, Romanya, Hindistan, Endonezya, Malezya, Şili, Brezilya ,A.B.D. ve Kanada menşeili ürünler Türkiye'ye ithal edilmektedir.

img

Wisa-Multifloor - 9mm - Huş Kontrplak

WISA-Multifloor yüksek kaliteli termoplastik kamplamalı bir döşeme paneli' dir Şık görünüm ve dayanıklılığın ikisine birden ihtiyaç duyulan zeminlerde kullanılabilir.

WISA-Multifloor yüksek kaliteli termoplastik kaplamalı bir döşeme panelidir. Şık görünüm ve dayanıklılığın ikisine birden ihtiyaç duyulan zeminlerde kullanılır. Örneğin : Teslimat Kamyonetleri, Sahneler, Tribün Zeminleri ve Spor Merkezi Uygulamaları gibi. WISA-Multifloor taşımacılık ve yapı endüstrilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan ideal bir zemin kaplama ürünüdür.